Pralnia Gliwice - logo
Autorskie

Szkolenie

Innowacyjne szkolenie sam na sam w sztuce Czyszczenia Tapicerki Domowej


Sprawdź

MOje 16 lat praktyki

Doskonałość w praniu tapicerek i dywanów

Szesnaście lat temu rozpocząłem fascynującą podróż w dziedzinie prania tapicerek i dywanów. Dziś, z pasją i doświadczeniem, dzielę się ze światem tajnikami tej sztuki.

Podobnie jak w technologii, wierzę, że pranie tapicerek i dywanów to dziedzina, w której umiejętności praktyczne są kluczowe. Moje szkolenia to nie tylko sucha teoria, to przede wszystkim praktyka w terenie. Znajdziesz mnie działającego bezpośrednio u klienta, aby nauczyć Cię na własnej skórze.

Nie zapominam również o roli marketingu. Poznanie sekretów promocji usług to równie istotna umiejętność. Moje szkolenia wyposażą Cię w narzędzia do stworzenia rozpoznawalnej marki w tej branży.

Z niecierpliwością czekam na nasze spotkanie i na Twoją fascynującą podróż w innowacyjny świat profesjonalnego czyszczenia.

Ponad 16 lat doświadczenia

Obejrzyj film i sprawdź jak pracuję

Z tego filmu dowiesz się jak domowymi sposobami radzić sobie z brudną tapicerką swojej kanapy..


zarezerwuj usługę

Szkolenie podstawowe dla początkujących

Innowacyjne szkolenie sam na sam w sztuce czyszczenia tapicerki domowej

Twoje szkolenie to wyjątkowa okazja, aby opanować tajniki profesjonalnego czyszczenia tapicerki meblowej w domu klienta. Nasze spotkanie sam na sam zostało zaprojektowane tak, abyś zdobył wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć doskonałość w tej dziedzinie, unikając przy tym przeciążenia zbędną informacją.

Czego możesz oczekiwać podczas szkolenia:


IMG_20231029_202641_750

Czego nie znajdziesz na naszym kursie:

Innowacyjne szkolenie sam na sam w sztuce czyszczenia tapicerki domowej

Twoje szkolenie ma na celu dostarczyć Ci kompleksową wiedzę praktyczną i teoretyczną, która pozwoli Ci stać się profesjonalistą w dziedzinie czyszczenia tapicerki meblowej. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz w stanie wykonywać 80-90 procent poleconych Ci zleceń, co przełoży się na zadowolenie klientów i sukces Twojego biznesu.

Czas trwania kursu: od 8-10 h
Cena: 999 zł


zapisz się na szkolenie

Call Now Button